با ویونا موهای زیباتری داشته باشید !

جدیدترین رنگ مو سال

برای کسانی مثل ما که علاقه‌ی زیادی به امتحان رنگ مو های جذاب و متنوع داریم، ورود به سال جدید به معنای پیدا کردن ترندهای هیجان‌انگیز و جدید رنگ مو است.

با توجه به ترندهای رنگ موی نه چندان معمول سال ۲۰۲۲، انتظار می‌رفت که بازه‌ی اصلی رنگ مو ۲۰۲۳ چیزی در همین محدوده و با تغییرات کوچکی در حاشیه‌ی موها باشد.

با این حال باید بگوییم که سال ۲۰۲۳ یکی از آن سال‌هایی است که معنای ترندهای رنگ مو را از نو تعریف می‌کند و احتمالاً رنگ موی ۲۰۲۳ شما رنگی خواهد بود که به هیچ عنوان انتظارش را نداشتید.

رنگ مو سال 2023

۱۰ رنگ موی برتر سال ۲۰۲۳

در این مطلب به سراغ چندین متخصص مشهور رنگ مو رفته‌ایم و ده ترند فوق‌العاده‌ی رنگ موی ۲۰۲۳ را در اختیار شما قرار خواهیم داد.

با بالیاژهای خاکستری خداحافظی و به رنگ عسلی گرم سلام کنید. ۲۰۰۶ اینجاست تا همه‌چیز را تغییر دهد!

کافی است تا وارد یکی از شبکه‌های اجتماعی محبوب مانند پینترست شوید تا شاهد موج رنگ موی بلوند عسلی محبوب این روزها باشید. موجی که به حدود دو دهه قبل باز می‌گردد و به طرزی دوست‌داشتنی پر از رنگ است.

با این حال اگر در ابتدا تنها چیزی که می‌بینید یک موی کاملاً زرد است، بهتر است ریشه‌ی موی خود را به رنگی طبیعی درآورید تا کم‌کم به زیبایی رنگ عسلی گرم عادت کنید.

قهوه‌ای شنی از آن رنگ‌هایی است که تقریباً هرکسی در ۲۰۲۳ به سراغش خواهد رفت،‌ بنابراین چرا اولین نفر شما نباشید؟

اگر رنگ‌های تیره‌تر برایتان زیادی گرم هستند، قطعاً قهوه‌ای شنی بهترین گزینه‌ی ممکن برای شماست.

قهوه‌ای شنی رنگ مویی است که بسیاری از متخصصان آن را رنگ تیره‌ای طبیعی، لطیف و نرم می‌دانند که تقریباً هرکسی آن را می‌پسندد و اینجاست تا طبیعی‌ترین رنگ موی ۲۰۲۳ باشد.

همان‌طور که گفتیم ۲۰۲۳ سالی است که ترندهای دنیای رنگ مو را از نو تعریف خواهد کرد و بارزترین نمونه‌ی آن تبدیل کالر بلاکینگ از یک تکنیک ساده به روشی برای داشتن رنگ مویی جذاب و برجسته است.

ترند جدید این روزها ترکیب رنگ‌های طبیعی برای داشتن کالر بلاکی ظریف در نوک موهاست که رنگ موی شما را به یک رنگ موی جذاب و چشمگیر تبدیل می‌کند که می‌تواند هرکسی را به خود جذب کند.

خدماتی زیبایی ویونا

انواع خدمات زیبایی مو در سالن زیبایی ویونا با بهترین مواد و کادری تخصصی. پذیرای شما، مادرتان و دختران هستیم. تخفیف ویژه خدمات خانوادگی

آرایشگاه زنانه ویونا

تخفیف ویژه سالن زیبایی ویونا

در صورت ثبت شماره از طریق وب سایت ما می توانید از تخفیف های سالن استفاده نمایید.

شماره موبایل خود را وارد نمایید

این رنگ موی کرمی، نسبتاً طلایی و کاملاً به روز شده یکی از آن رنگ‌هایی است که می‌توان گفت رنگ‌های گرم و عسلی‌ترند سال ۲۰۲۲ را تا حد زیادی ارتقاء می‌دهد. رنگ موی بلوند تافی دقیقاً همان رنگ موی ۲۰۲۳ است که حس خاص گذر از زمستان و ورود به بهار را در موهایتان منعکس می‌کند.

بلوند تافی از آن دست رنگ‌هایی است که به همه نشان می‌دهد که شما فردی پرفعالیت هستید که نمی‌تواند هرروز به دنبال تغییر رنگ موی خود باشد و برای در دست گرفتن جریان زندگی خود تلاش فراوانی کرده‌اید.

رنگ خاکستری دقیقاً از آن رنگ‌هایی است که بسیاری آن را مخالف رنگ‌های گرم‌ترند شده‌ی ۲۰۲۳ می‌دانند. اما حقیقت این است که یک رنگ خاکستری تمیز که هر هفته برای براق کردنش وقت می‌گذارید می‌تواند شما را متفاوت‌تر از تمام اطرافیانتان نشان دهد.

تنها چیزی که با یک رنگ موی خاکستری باید نگرانش باشید، مراقبت از رنگ موی جدیدتان است که همیشه تمیز و مرتب به نظر برسد.

اشتباه نکنید!‌ رنگ قرمز قرار نیست در سال ۲۰۲۲ باقی بماند. رنگ موی قرمز (تقریباً هر قرمزی در این لیست قرار می‌گیرد) از جمله رنگ موهایی است که راه خود را به لیست ترندهای سال بعد باز کرده و اینجاست تا یک سال دیگر بر روی موهای افراد مختلفی بنشیند.

فرقی ندارد که به دنبال رنگ مویی پررنگ و براق هستید و یا این که دوست دارید این رنگ مو را با رنگ‌هایی طبیعی‌تر و یا حتی رگه‌هایی از خاکستری ترکیب کنید. تقریباً هر رنگ قرمزی را که انتخاب کنید به طور خودکار در لیست ترند رنگ موی ۲۰۲۳ قرار می‌گیرید.

موضوع اصلی در این مدل رنگ مو براق بودن یا بلوندی آن نیست، بلکه چیزی که به این رنگ مو جذابیت خاص خود را می‌بخشد، عمقی است که در هر بار رنگ کردن به آن اضافه می‌کنید. به نحوی می‌توان این رنگ مو را شاخه‌ای از رنگ موهای به شدت روشن دهه‌ی ۹۰ و اوایل دهه‌ی ۲۰۰۰ دانست که حال با تکنیک‌های بهتر شکل بهتری هم به خود می‌گیرند.

لوگوی سالن زیبایی ویونا

سالن زیبایی ویونا

با انتخاب بهترین رنگ مو متناسب با مد روز و رنگ پوست شما زیباترین خودتان را به شما هدیه میکنیم.کادر تخصصی سالن زیبایی ویونا در انتظار شماست. حتما از تخفیف های ما استفاده نمایید. ویونا برای خانمهای عزیز که اولین مراجعه را دارند تخفیف های ویژه ای در نظر گرفته است.

این رنگ موی ۲۰۲۳ در اصل خواهر رنگ موی بلوند عسلی گرم محسوب می‌شود. اگر در کودکی خود یکی از آن خرس‌های عروسکی کاراملی رنگ داشتید بهتر است خرس خود را در جایی بگذارید که همه بتوانند آن را ببینند چون رنگ موی جدیدتان قرار است با رنگ خرس کودکی‌تان ست باشد.

نکته‌ی کلیدی در به‌کارگیری این رنگ مو این است که رنگ پوست خود را به همراه آن در نظر بگیرید. هدف اصلی در این رنگ مو این است که بتوانید هایلایتی هرچه نزدیک‌تر به رنگ پوست خود داشته باشید و این کار را با استفاده از رنگ‌های طلایی‌تر که حسی نزدیک به رنگ پوست واقعی دارند انجام دهید.

بلوند خرس عروسکی

امسال سالی است که رنگ بلوند پلاتینوم موردعلاقه‌ی همه، قرار است یک تغییر فوق‌العاده به خود ببیند: اضافه شدن مقداری رنگ طلایی لطیف!

پلاتینوم از جمله رنگ‌هایی است که همواره موردعلاقه‌ی افراد بوده و هست. حالا می‌توانید از این رنگ که تقریباً با هر رنگ پوستی سازگار می‌شود به دو صورت استفاده کنید: یک رنگ موی کاملاً یکدست که جذابیت خاص خودش را به همراه دارد؛ یا اضافه کردن کمی سایه به ریشه‌ی موها تا حس عمق و پویایی موهایتان چندین برابر شود.

سال ۲۰۲۳ سال رنگ موهای غنی و براق خواهد بود و چه رنگ مویی بهتر از رنگ موی اسپرسو که حتی آن را در فصل‌های سردتر سال هم نگه دارید؟

با این حال چه از رنگ‌های خانگی استفاده می‌کنید و چه از رنگ‌های تیره‌تر که کمتر طبیعی اما خاص‌تر جلوه می‌کنند، برای این رنگ مو حتماً حواستان به استفاده از یک شامپوی مخصوص موهای رنگ شده باشد تا یکدستی رنگ موی تیره‌ی جدیدتان آسیب خاصی به خود نبیند.

انواع-رنگ-مو-سال-2023-سالن-زیبایی-ونک
رنگ مو استخوانی صدفی

رنگ مو استخوانی صدفی

رنگ مو استخوانی صدفی ترکیبی فریبنده از رنگ‌های ملایم و یادآور رنگ‌های ظریف صدف‌های دریایی است. آن را باید ترکیبی پیچیده از ته‌رنگ‌های گرم و ...
بیشتر بخوانید ←
معنی کلمه ویونا

معنی کلمه ویونا

ویونا، نامی با رایحه زایش و زندگی، شاید یکی از اسم‌های زیبا برای نوزاد دختر که کمتر به گوش‌تان خورده است اسم "ویونا" باشد.
بیشتر بخوانید ←
رنگ موی دودی ۲۰۲۴

رنگ مو دودی ترند سال 2024

به‌دلیل تأثیر شگفت‌انگیز رنگ مو دودی بر جلوه و جذابیت ظاهری، اکثر خانم‌های خوش‌سلیقه به‌دنبال استفاده از رنگ‌ موهای زیبا و مُدروز هستند. رنگ مو ...
بیشتر بخوانید ←

مش، هایلایت، ویتامینه، کراتین و مراقبت های مو

داشتن موهای زیبا، سالم، خوش حالت و خوش رنگ در سالن زیبایی ویونا توسط افرادی مجرب و متخصص دارای مدارک بین المللی از بهترین موسسات آموزشی و آرایش ترکیه (The Most)  صورت می گیرد، همچنین حضور مداوم در سمینار های آقای منیر Mounir و آشنایی با جدیدترین متدهای روز دنیا از مزیت های سالن زیبایی ویونا می باشد.

برای انجام خدمات تخصصی مرتبط با رنگ، هایلایت، آمبره، بالیاژ و … در برخی موارد که مو از نظر ظاهری از سلامت کافی برخوردار نیست، تست مو با مواد انجام می گردد تا میزان رنگپذیری و سلامتی مو مشخص گردد. استفاده از مواد با کیفیت از برند های BES, Techno, Kelayner, Valency و … در لاین رنگ و دکلره و Framesi, GK, Roverhair, Research برای لاین احیاء, ویتامینه، کراتین و بوتاکس به منظور حفظ سلامت، مراقبت و جذابیت بصری مراجعین محترم صورت می گیرد.

از مهمترین اهداف سالن زیبایی ویونا حفظ سلامت موهای شما عزیزان است. 

جدیدترین ها

رنگ ناخن 2024

The Prettiest Nail Polish Colors For Spring 2024 برای مطالعه کامل خبر کلیک کنید !

بهترین مدل مو 2024

The Best Hair, Makeup, and Nails at the 2024 SAG Awards برای مطالعه کامل خبر کلیک کنید !

رنگ موی سال 2023

2024’s Best Hair Color Trends Are Unbelievably Warm and Buttery برای مطالعه کامل خبر کلیک کنید !

انواع-رنگ-مو-سال-2023-سالن-زیبایی-ونک

7 Hair Colors That Experts Say Will Be Trending In 2024 برای مطالعه کامل خبر کلیک کنید !

با ما آرایشگر شوید !

هر خانمی با یاد گرفتن مهارت ها ی آرایش و در اختیار داشتن جدیدترین اطلاعات روز دنیا می تواند زیباتر شوید.

 • همه
 • آرایش
 • آرایش دائم
 • ابرو
 • پاکسازی و مراقبت از پوست
 • تراپی مو
 • دسته بندی نشده
 • دسته‌بندی نشده
 • لب
 • مژه
 • مو
 • ناخن
دستگاه احیا مو ونک ویونا
تراپی مومو

احیای مو با دستگاه های جدید سال ۲۰۲۳

استفاده از دستگاه های احیای مو مانند ماکرومیست و نانومیست اوزون تراپی، جذب موادی مانند کراتین، پروتئین و بوتاکس و پلکس را تا میزان 90 ...
بیشتر بخوانید ...
جدیدترین مدل‌های مو خانم‌ها در سال 2023
مو

جدیدترین مدل های مو خانمها در سال ۲۰۲۳

همیشه مدل مو بخش مهمی از ظاهر خانم ها بوده و همچنان هست. با وجود اینکه مدل‌های موی بسیاری می‌آیند و می‌روند، اما برخی از ...
بیشتر بخوانید ...
رنگ-مو-متناسب-با-سن
مو

بهترین روش انتخاب رنگ مو

شما با توجه به رنگ پوست خود می‌توانید رنگ‌ مو مناسب چهره‌تان انتخاب کنید، که شما را جذاب‌تر و زیباتر نشان دهد.
بیشتر بخوانید ...

تعیین وقت آنلاین

برای تعیین وقت اینترنتی کافیست شماره تماس و درخواست آرایشی خود را ثبت نمایید تا همکاران ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس گرفته و درخواست شما را کامل نمایند. یا با شماره اینترنتی ویونا تماس حاصل بفرمایید.

  پیمایش به بالا
  تعیین وقت